صادرات ایران به همت رهبر معظم و دولت تدبیر و امید افزایش یافت

صادرات ایران به همت رهبر معظم و رییس جمهور حسن روحانی افزایش یافت . 
بر خلاف تبلیغات ضد انقلاب و رادیوهای استکباری برای سیاه نمایی وضعیت اقتصادی مملکت اسلامی ایران ، خبر رسیده است که با دوراندیشی و سیاست های واقع گرایانه دولت تدبیر و امید و استفاده از قوه ماورالطبیعه روحانیت ،  صادرات ایران از زمانی که آقای حسن روحانی روی کار آمدند علاوه بر صدور دختران تن فروش آنهم کم سن و سال و قاچاق مواد مخدر به غرب کافر و تروریست در منطقه ، صدور کلیه هم اگر نگوییم نجومی به صورت تصاعدی افزایش یافته است و مردم ایران خود را به آب و آتش میزنند تا خود را به خارج از کشور برسانند و کلیه های خود را به فروش برسانند . 
nf00255019-1

  ازپس از انقلاب تا حال مرسوم بوده است که فعالین سیاسی وبرخی افراد دیگر که جان شان در مظان خطر بوده است. تلاش کرده اند تا بطور قاچاقی از مرز عبور کرده و وارد کشوردیگری شوند تا درنهایت بتوانند با دادن تقاضای پناهندگی خودشان را به کشورثالث امنی برسانند. ولی بدلیل اینکه اوضاع اقتصادی بیش از حد بحرانی شده است وفقر وبیکاری  درجامعه بیداد می  کند .آنچنانکه هیچگونه چشم انداز بهبود اوضاع اقتصادی وامور معیشتی مردم به خصوص محروم وتهی دستان جامعه وجودندارد . بنابراین برخی مجبورند تا به تن فروشی تن داده وبرخی هم روی به کلیه واندام فروشی آورده اند . همچنین از سوی دیگر موادمخدر و مشروبات الکی و سیگار وکالاهای قاچاقی وارد کشور شده و از سوی دیگر موادمخدر همراه با سلاح به برون قاچاق شده است . اما این گزارش خبری   خیلی نوبرانه است . زیرا که جزو دستآورد یا پیامدهای پیام اقتصاد جهادی – مقاومتی رهبر ولی مطلقه فقیه خامنه ای است

برای اینکه مصطفی قاسمی  که رییس هیات مدیره انجمن بیماران کلیوی ایران  است در نشست خبری روز جهانی کلیه در تهران در پاسخ به سوال ایرنا گفته است  گزارش ها به این انجمن حاکی از این است که عده ای از طریق کردستان به خارج از کشور برای فروش کلیه خود اعزام می شوند. وی  با اعلام این مطلب افزود ما نمی دانیم این افراد به کجا سفر می کنند و این که به چه دستگاه یا نهادی این گزارش را بدهیم تا جلو ادامه فروش کلیه در خارج را بگیرد. البته  دکتر سید احمد تارا مدیر کل دفتر خدمات بیمارستانی و مدیریت بالینی وزارت بهداشت، درمان و آموزشی پزشکی که  در نشست مزبور این خبر را تایید یا تکذیب نکرد اما اظهار داشت که در این راستا گزارشی نداریم. یعنی یک جورایی  توجیه شده است .

سئوال است مگر سرمایه نهایی انسان جانش نیست؟ مگر همه تلاش های انسان برای کسب موقعیت بهتر ودرآمد ورفاه وسلامت بیشتر نمی باشد تا که بیشتر طول عمر داشته واز تمامی امکانات موجود استفاده کند ولذت ببرد؟ چرا باید شرایط اقتصادی کشور ثروتمندی همچون ایران که دارای  منابع نفت وگاز فراوان با سایر سرمایه های طبیعی  دیگر است آنچنان بحرانی شده و شکاف عمیق طبقاتی وجودداشته باشد  که منجر به شرایط زندگی دشوار برای تهی دستان  شود تاکه مجبور به کلیه فروشی شوند و برای امرارمعاش از جان شان مایه بگذارند؟

 بدتر اینکه عمق فاجعه اینجاست که محرومان نیازمند برای فروش کلیه باید بطور قاچاقی از کشور خارج شوند تا بتوانند کلیه فروشی کنند!!

مسئول این شرایط تحمیلی کیست؟ چرا پاسخگویی وجود ندارد؟

برای چه همچنان از برنامه ی هسته ای هزینه بر دفاع و با مذاکرات هسته ای مخالفت می شود که موجب تحریم ها و نابودی اقتصاد کشور شده است؟ چرا گفته نمی شود چقدرصرف برگزاری رزمایش و همایش  های نظامی و آزمایش های موشکی وپهپاد پاسداران می شود که بطور سیستماتیک انجام می گیرد؟چرابایدهزینه اش رامحروم شدگان با کلیه فروشی آنهم بطور قاچاقی به پردازند؟ درصورتیکه قاچاقچیان واقعی انسان ومواد مخدر و…شرکای رهبر ولی فقیه همکاره بقول احمدی نژاد برادران قاچاقچی اند؟ و بیشمارچراهای بی جواب دیگر که مرتبط به عملکرد 36 ساله دست اندرکاران حاکم است که دین را ابزار قدرت وثروت وسانسور وسرکوب  وجنگ افروزی …. خود کرده اند.

رییس هیات مدیره انجمن بیماران کلیوی ایران گفت گزارش ها به این انجمن حاکی از این است که عده ای از طریق کردستان به خارج از کشور برای فروش کلیه خود اعزام می شوند.مصطفی قاسمی در نشست خبری روز جهانی کلیه در تهران در پاسخ به سوال ایرنا، با اعلام این مطلب افزود ما نمی دانیم این افراد به کجا سفر می کنند و این که به چه دستگاه یا نهادی این گزارش را بدهیم تا جلو ادامه فروش کلیه در خارج را بگیرد.در این راستا دکتر سید احمد تارا مدیر کل دفتر خدمات بیمارستانی و مدیریت بالینی وزارت بهداشت، درمان و آموزشی پزشکی نیز در نشست مزبور این خبر را تایید یا تکذیب نکرد اما اظهار داشت که در این راستا گزارشی نداریم. فرارو

Advertisements

پاسخی بگذارید

در پایین مشخصات خود را پر کنید یا برای ورود روی شمایل‌ها کلیک نمایید:

نشان‌وارهٔ وردپرس.کام

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

عکس گوگل+

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Google+ خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

w

درحال اتصال به %s